15 grudnia 2014

Zapraszamy na bloga

HEJ!

Witamy na naszym nowym blogu. Z tej strony Ania i Ola. Mamy po 19 lat, uczymy się, ale postanowiłyśmy oderwać się trochę od tej nauki i stworzyć coś razem. Znajdziecie tu przepisy kulinarne i sprawozdania z naszego nieudolnego (ale nie zawsze) eksperymentowania w kuchni, pomysły na wykonanie różnych rzeczy samemu, żeby stworzyć wokół siebie miła atmosferę, pojawi się również wątek modowy, stylizacje, gdzie kupować, co kupować i kiedy się najbardziej opłaca, również ciekawe pomysły na spędzanie wolnego czasu, relacje z podróży... Jesteśmy otwarte na wszelkie propozycje od was, piszcie, o czym chcielibyście tu przeczytać, co chcielibyście zobaczyć, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby wam dogodzić :)


Znamy się od gimnazjum, za nami wiele przeżyć. Naszą wspólną pasją są podróże. Zgadzamy się, co do tego, że jest to niesamowita forma spędzania wolnego czasu i najlepszy sposób, aby uczyć się o otaczającym nas świecie. Od naszego poznania miałyśmy okazję trochę razem podróżować, ale najlepszą okazją, która nas spotkała była wspólna podróż do Tajlandii. Poleciałyśmy drugiego dnia Świąt 2010 roku, żeby spędzić tam sylwestra. Jednym słowem jest to raj na ziemi. Nie mieszkałyśmy w żadnym resorcie, tylko w skromnym hoteliku, który od dzikiej plaży oddzielała tylko ulica. Przeżyłyśmy niesamowity czas, zwiedzając okolice, wyspy, poznając ludzi z całego świata i smakując tajskich potraw. Mamy dla was kilka zdjęć z naszego wyjazdu.


Czekamy na wasze propozycje w komentarzach lub na maila eatwearloveblog@gmail.com
 Następny post będzie wprowadzał już w świąteczną atmosferę, ponieważ Ola postanowiła zabrać się za pieczenie pierniczków. Buziaki :)
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz